Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GİT UP
Image Alt

KANO TURU

Bu sefer açık denizleri ve mağaraları keşfediyoruz.

Daha önce hiç kano kullandın mı bilmiyoruz. Denizin ıssızlığında takımınla beraber hedefe ulaşmak ve mağarada dinlenmek için dalgalarla mücadele etmeye hazır mısın?

Program nasıl ilerliyor?
Hergün 09:30 ve 16:00 olmak üzere 2 farklı saatte tur düzenliyoruz. Tur yaklaşık 3,5 saat sürmekte ve bu sürenin 30 dakikası ufak mağaramızda vereceğimiz yüzme ve dinlenme molası ile geçiyor.
Öncelikle rehberimizle buluşmak üzere Olympos ve Çıralı sahilinin tam ortasında bulunan Yavuz Restauranta varıyorsun. Buraya vardıktan sonra kanolarımızı sahile indirip rehberimizden ufak bir brifing dinliyorsunuz ve can yeleklerimizi giyoruz. Merak etme herşey çok basit. Kürekleri eline aldığında yıllardır bu işi biliyormuş gibi hissedeceksin. Çıralı sahilinden Olympos yönüne doğru ilerliyoruz mağarada yüzme ve dinlenme molasının ardından Ceneviz Koyunu gördükten sonra dönüşe geçiyoruz. Bu yolculuk sırasında 2 farklı mağarayı ziyaret ediyor olacağız.

Mola verdiğimiz mağarada kayalara tırmanarak atlayış yapabileceğin ufak bir bölüm var. Burada eğlenmeden oradan dönmeni tavsiye etmeyiz.

Geri dönüş yolunda rüzgara karşı kürek çekmek biraz daha maceralı oluyor. Eğer kanonu devirirsen sakin ol ve bekle, rehber sana yardıma gelecektir 🙂